Brother LC-229XLBK Ink Cartridge, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 90 mm |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 115 mm |
| Brutolaius (mm) | 40 mm |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Gross width master carton | 95 mm |
| Kogus | 1 |
| Kogus pakendis | 5 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 2400 lk |
| Leheküljetootluse lisamärkus | ISO / IEC 24711 |
| Maht (m3) | 0.000414 m |
| Muud funktsioonid | 1200 pages |
| Net weight master carton | 0.6 kg |
| Netokaal | 0.084 kg |
| Paber/Papp | 32.00 g |
| Paberi mõõdud | A4 |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | LC-229XLBK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.036 kg |
| Tare weight master carton | 0.023 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-J5320DW / MFC-J5620DW / MFC-J5625 / MFC-J5720DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother lc-229xlbk ink cartridge, black, lc229xlbk, brother, tindid ja toonerid


